Nihontou (Japoński Miecz) Dostosowanie Rękojeść (Uchwyt)/Ostrze/Saya (pochwa) Dostosowanie Wybierz Habaki/Seppa/Tsuba Do Montażu

Nihontou (Japoński Miecz) Dostosowanie Rękojeść (Uchwyt)/Ostrze/Saya (pochwa) Dostosowanie Wybierz Habaki/Seppa/Tsuba Do Montażu

Nihontou (Japoński Miecz) Dostosowanie Rękojeść (Uchwyt)/Ostrze/Saya (pochwa) Dostosowanie Wybierz Habaki/Seppa/Tsuba Do Montażu

 • Kategoria: Home Decor
 • Kod produktu : r12535
 • Dostępność : W magazynie
 • zł24.90

  zł41.47


* Longquan miecz pochodzi w okresie Wiosennym i Jesiennym i okres Walczących Chiny, który ma ponad tysiące lat historii i słynie superb forge technologii i bogate doświadczenie miecze.
* DTYES jest znane marki miecz, mamy fabryki i handlu zagranicznego firmy znajduje się w Longquan miecz, chiny. fabryka z doświadczonych mistrzów i pracowników, firma biznes do ponad 220 krajów na całym świecie!
* dostarczamy detalicznej, hurtownie i dostosować miecze, 100% handmade, sprzedaż bezpośrednia, zapewnienia jakości, usługi po sprzedaży.
* co dostarczamy: (1). Nihontou (Japoński miecz) w tym tachi, katana, wakizashi, tanto, naginata, ninja, miecz ustawić. (2). Chiński miecze, w tym " Dao " i " Jian ". * Uwaga specjalna : rosyjskich odbiorców należy pamiętać, że nie należy uważać, czy nasze paczki przez Rosyjskich obyczajów, mamy do czynienia z Rosyjskich obyczajów, możemy łatwo wysyłać miecze do ciebie! * DTYES szuka naszych partnerów na całym świecie! jeśli są państwo zainteresowani w sprzedaży miecz, mamy nadzieję, że twój jedynym dostawcą, tylko trzeba skontaktuj się z nami do podpisania znak towarowy. można użyć nasze zdjęcia produktów i znaki towarowe, aby rozpocząć sprzedaż. nasze produkty! jeśli jesteś w stanie pomóc naszym miecze przez zwyczaje z bohaterów, mam nadzieję, że można skontaktować się z nami, jeśli możesz, będziemy w danym kraju miecz od ciebie, aby być odpowiedzialny za dystrybucji, dystrybucja udanych działek, będziemy zamówienie łączna kwota 5% płatne dla ciebie jako prowizji!
rękojeść (Uchwyt): za część miecz używane do przechowywania. Kashira (Rękojeści) i Fuchi (Rękaw) Kashira (Rękojeści): butt cap (lub rękojeści) na końcu rękojeść. Używane wraz z fuchi. Fuchi (Rękaw): A hilt kołnierz między rękojeść i tsuba. używany wraz z Kashira. Ito (Hilt Wrap): liny na uchwycie, jego rolę w stałej powierzchni the'center'and sprawiają, że miecz uchwyt nie jest łatwo spaść, ręcznie. Menuki (Ornament): blachy na shank (zwykle umieszczony nad skóry rekina, owinięty wokół niego), aby pasowały do dłoni dla grip i pierwotnie przeznaczone, aby ukryć mekugi. Samegawa (Ray Skin): Ray lub skóry rekina owijania of the rękojeść (uchwyt). Blade: część miecz służy do cięcia.
Saya (Pochwa): drewniane pochwa dla ostrza, tradycyjnie wykonane w lakierowanego drewna. Sageo (Przewód): Miecz umieszczony w talii, gdy koniec sageo na taśmie, aby zapobiec pochwą upadku. Kurikata (Pokrętło) i Koiguchi (Pochwa Usta) i Kojiri (Koniec-cap) Kurikata (Pokrętło): pokrętło, który jest dołączony do pochwa z Japoński miecz. The sageo (przewód) że zabezpiecza saya miecza do obi (pas) przechodzi przez otwór w kurikata. Koiguchi (Pochwa Usta): czapka z pochwą Rozpocząć lub ochronne montaż na Rozpocząć z pochwą. Używany wraz z Kojiri (Koniec-cap). Kojiri (Koniec-cap): montażu zaślepka z pochwą lub ochronne na końcu pochwą. Używany wraz z Koiguchi (Pochwa usta). Shitodome: akcent na kurikata dla estetycznego celów; często odbywa się w złoto-owski metalu w nowoczesnym reprodukcje. inne Nihontou (Japoński miecz) Mocowania Tsuba (Strażnik): Wskaźniki lub Miecz. rola samo ręcznie ze strony, oprócz ochrony dłoni jest również stosowany, gdy miecz. Seppa (Spacer): Zwykle w parach z elementów metalowych, w miejscu pomiędzy Habaki i Tsuba, Tsuba i Fuchi. Habaki (Okucie): blachy, znajduje się pomiędzy tan i krawędzi.
-
(uroczyste Zobowiązanie: gwarantujemy do każdego klienta, mamy absolutnie praktyczne wysokiej jakości twardego drewna produkcji każdego Rękojeść!)
-
liny na uchwycie, jego rolę w stałej powierzchni the'center'and uchwyt sprawiają, że miecz nie jest łatwo spaść rękę.
( uwaga : It01-It32
materiał: It01-It20 Rayon, It21-It28 Naśladować Skóra, It29-It32 Prawdziwej Skóry
długość: 400 cm
waga (bez opakowania): 35g)
-
Kashira (Rękojeści): butt cap (lub rękojeści) na końcu rękojeść. Używane wraz z fuchi.
Fuchi (Rękaw): A hilt kołnierz między rękojeść i tsuba. używany wraz z Kashira.
( uwaga : KF01-KF20
materiał: KF01-KF20 stop
rozmiar: 3.7 cm * 2.4 cm
waga (bez opakowania): 18g )
-
blachy metalowej na shank (zwykle umieszczony nad skóry rekina, owinięty wokół niego), aby pasowały do dłoni dla grip i pierwotnie przeznaczone, aby ukryć mekugi.
( uwaga : Me01-Me09
materiał: Me01-Me09 stop
waga (bez opakowania): 8g
ilość: Para )
-
Ray lub skóry rekina owijania of the rękojeść (uchwyt).
( uwaga : Sa01-Sa06
materiał: Sa01-Sa06 ja mitation skórzany Ray Skóry
długość: 53 cm
szerokość: 2.6 cm
waga (bez opakowania): 10g )
-rękojeść-maki
(uwaga: Rękojeść-maki: art of owijania w rękojeść, w tym najczęściej hinerimaki i katatemaki (bitwa wrap). You może wybrać owijania między je, naszym celem jest dzięki czemu wrap tak mocno, jak to możliwe, aby utrzymać jeśli funkcjonalne tak długo, jak to możliwe.

Tagi: Tanie: Nihontou (Japoński Miecz) Dostosowanie Rękojeść (Uchwyt)/Ostrze/Saya (pochwa) Dostosowanie Wybierz Habaki/Seppa/Tsuba Do Montażu, wysokiej jakości Nihontou (Japoński Miecz) Dostosowanie Rękojeść (Uchwyt)/Ostrze/Saya (pochwa) Dostosowanie Wybierz Habaki/Seppa/Tsuba Do Montażu, dostawcy Swords z Chin.

 • Typ jednostki: część
 • Waga przesyłki: 2.0kg (4.41lb.)
 • Rozmiar przesyłki: 110cm x 10cm x 10cm (43.31in x 3.94in x 3.94in)

 • Motyw: Sport
 • Funkcja regionalna: Japonia
 • Materiał: Metal
 • Styl: Sztuka ludowa
 • Nazwa marki: DTYES
 • Product: Nihontou(Japanese Sword) Customization
 • Contents: Tsuka,Blade,Saya Customization & Select Habaki,Seppa,Tsuba
 • Applicable Object: Japanese Swords(Katana/Wakizashi/Tanto)
Denis Butyrya 2018-01-04

Очень добрые продавец, буду покупать ещё раз

Geraldesarey 2017-12-26

Excellent value! Great shipping time .... This one was for my husband ....ordered another one for myself!

Rsmoot108 2018-01-16

Продовец ответил на многие мои вопросы, помог мне выбрать правильные аксессуары , собрал изделие. Клинок отправили очень быстро, за это огромное спасибо продавцу! Выглядит клинок достойно , имеет правильную форму и сделан довольно красиво. Но качество металла или закалки , оставляет желать лучшего... Лезвие клинка возможно закалённое правильно, но сам клинок довольно мягкий , и не смотря на то , что он почти 7,5 мм толщиной , при хорошей рубке мишеней, гнётся и остаётся кривым. Правда его потом можно выпрямить, но это не доставляет полного удовлетворения от работы с Катаной. Всё-таки это , просто хороший сувенир! Ещё раз благодарю продовца ! Само изделие хорошего качества, хотя я и не совсем удовлетворён именно клинком.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good